Зона високого піратського ризику в Індійському океані зменшиться з 1 травня 2019 року – ICS

 In Закордонні новини, Морські новини

Організації, що представляють глобальне судноплавство і нафтову промисловість, оголосили про зменшення розміру зони високого піратського ризику в Індійському океані. За інформацією Міжнародної палати судноплавства (ICS) зміни вступлять в силу з 1 травня 2019 року.
У прийнятті цього рішення брали участь Міжнародна палата судноплавства (ICS), Балтійська і міжнародна морська рада (BIMCO), Міжнародна асоціація незалежних власників танкерів (Intertanko), Міжнародна асоціація власників суховантажних суден (Intercargo) і Міжнародний морський форум нафтових компаній (OCIMF).

Однак судноплавні асоціації підкреслюють, що, незважаючи на звуження меж небезпечної зони, регіон все ще становить серйозну загрозу для судноплавства, і закликають моряків зберігати пильність і слідувати рекомендаціям керівництва «Кращі практики по боротьбі з піратством» (BMP5).

Зона високого ризику відображає, де існує серйозна загроза піратських нападів, в той же час враховує ефективність стримування атак в Індійському океані. Рішення про звуження її географічних кордонів було прийняте з урахуванням накопиченого досвіду, намірів і можливостей місцевих піратів, після консультацій з представниками країн і військово-морськими силами, в тому числі Об’єднаними ВМС і ВМС Європейського Союзу (EU NAVFOR).

Recommended Posts
Запитати

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search