Відкрито нову гарячу лінію для моряків

 In Морські новини

Міжнародне морське бюро (IMB) відкриває гарячу лінію для моряків. На Гарячій лінії можна буде залишати інформацію щодо кримінальних правопорушень у морській галузі, включаючи загрози безпеки. Вся отримана інформація буде оброблена строго конфіденційно і буде передана відповідним повноважним органам для вжиття заходів. «Злочинність і безпека в морській галузі турбує всіх нас, і з вашою допомогою ми можемо постаратися мінімізувати ці ризики і допомогти врятувати життя і майно», – йдеться у зверненні Міжнародного морського бюро.

З гарячою лінією Міжнародного морського бюро можна зв’язатися 24 години на добу, кожен день, на електронну адресу: imbsecurity@icc-ccs.org або по телефону: + 603 2 031 0014; факсом + 603 2078 5769.

На сайті Федерації морських професійних спілок України (ФМПСУ) відкрито «ЯЩИК СКАРГ» для звернень моряків (в тому числі анонімних) про факти обману, шахрайства, вимагання, спробах втягнути в кримінальну діяльність, факти з невиплати зарплати, необгрунтованого списання, порушень вимог конвенції MLC2006 і інших порушеннях прав моряків судновласником і крюингом.

Для довідки: IMB було засновано в 1981 році, сфокусувавшись на боротьбі проти всіх видів морського шахрайства, протиправного зловживання довірою і піратства. Міжнародна морська організація (IMO) Організації Об’єднаних Націй (ООН) в своїй резолюції А 504 (XII) (9), що прийнята 20 листопада 1981 року серед іншого закликала всі уряди, зацікавлені сторони та організації обмінюватися інформацією і здійснювати належне співробітництво з Міжнародним морським бюро. IMB також має статус спостерігача в Міжнародній організації Кримінальної Поліції (Інтерполі).

Recommended Posts
Запитати

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search