В іранському порту перекинулося судно з вантажем

 In Морські новини, Надзвичайні події

Вранці 19 березня 2019 року біля причалу в порту Шахід-Раджан в Бандар-Аббасі (Іран) перекинулося і затонуло судно для перевезення генеральних вантажів SL Star. Інцидент стався під час проведення навантажувальних робіт.

За попередньою інформацією, до затоплення судна привели непорозуміння, що виникли між докерами і членами екіпажу. Відсутність координації дій всіх, хто був задіяний у вантажних операціях, привели до неправильного розміщення вантажу, внаслідок чого стійкість судна була порушена. У момент, коли SL Star пішов на дно, на його борту знаходилося 153 контейнера з хімічними речовинами, в тому числі хлористим калієм, карбонатом кальцію, концентратом міді, технічними маслами, а також ємності з продовольством. Деякі з них практично відразу спливли. Всі 14 членів екіпажу, переважно громадяни Індії, встигли покинути потопаюче судно.

Судно для перевезення генеральних вантажів SL Star було побудовано в 2007 році, ходило під прапором Коморських островів, управляється компанією Sea Link Shipping llc (ОАЕ). Судновласник поки ніяких офіційних заяв з цього приводу не робив.

Recommended Posts
Запитати

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search