Турецький контейнерний термінал Petlim змінив назву на SOCAR Terminal

 In Закордонні новини, Морські новини

Контейнерний термінал Petlim в Туреччині буде діяти під назвою SOCAR Terminal.

«Після придбання 100% компанії APM Terminalleri Liman Isletmeciligi A.S, з грудня 2018 року експлуатацію терміналу Petlim здійснює SOCAR Turkiye Enerji (турецька« дочка »компанії SOCAR). В рамках стратегії інтеграції SOCAR змінила юридичну назву терміналу і його логотип. Відтепер контейнерний термінал Petlim буде називатися SOCAR Terminal », – зазначають турецькі видання з посиланням на повідомлення SOCAR Turkiye Enerji.

У 2018 році SOCAR Turkiye Enerji придбала у голландської компанії APM Terminals турецький актив – APM Terminalleri Liman Isletmeciligi A.S. Операція вже схвалена Радою з питань конкуренції Туреччини. Разом з тим APM Terminals продовжить управління терміналом.

У лютому 2013 року APM Terminals уклала угоду з турецьким нафтохімічних комплексом Petkim про створення нового контейнерного терміналу в Ізмірі річною потужністю 1,5 млн TEU. Угодою APM Terminals також отримала в користування та управління термінал терміном на 28 років. Загальна вартість проекту склала $ 450 млн. Для реалізації цього проекту APM Terminals заснувала компанію APM Terminalleri Liman Isletmeciligi A.S.

Термінал Petlim почав комерційну діяльність в рамках першої фази і прийняв перше судно 6 грудня 2016 року. Річна потужність порту на першому етапі склала 800 тис. TEU, після введення в дію другого етапу цей показник досягне 1,5 млн TEU.

До теперішнього часу завершено будівництво другої фази порту, очікується отримання дозволу на операції в рамках даного етапу. У перспективі річна потужність порту може бути розширена до 4 млн TEU.

APM Terminals (штаб-квартира – Гаага, Нідерланди) об’єднує термінальний бізнес A.P. Moller-Maersk Group. Займається проектуванням, будівництвом і експлуатацією морських портів і терміналів. Пропонує транспортні інтермодальні і логістичні послуги. Працює в 67 країнах. Штат – понад 20 тис. співробітників. Компанія в 2017 році збільшила контейнерооборот в порівнянні з 2016 роком на 6,5% – до 39,7 млн TEU.

Recommended Posts
Запитати

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search