Новий ЗПГ-танкер NYK отримав ім’я Marvel Crane

 In Закордонні новини, Морські новини

На верфі Koyagi в Нагасаки (входить в групу Mitsubishi Heavy Industries Ltd.) була проведена офіційна церемонія ім’янаречення нового судна для транспортування зрідженого природного газу (ЗПГ). Як повідомила прес-служба судноплавної компанії, танкер, який отримав ім’я Marvel Crane, буде переданий в довгостроковий тайм-чартер компанії Mitsui & Co, Ltd.

Це вже другий ЗПГ-танкер, який NYK передається в довгостроковий фрахт для транспортувань газу проекту Cameron LNG. У 2018 році ЗПГ-танкер Marvel Falcon також був зафрахтований Mitsui & Co., Ltd.

Після передачі фрахтувальнику 28 березня 2019 року танкер Marvel Crane приступить до перевезень партій ЗПГ із заводу в штаті Луїзіана (США) та інших терміналів по всьому світу. Тайм-чартерну угоду укладено терміном на 25 років і передбачає періодичне продовження терміну дії. При цьому група NYK відповідатиме за управління судном.

Сферичні вантажні ЗПГ-танки судна мають форму яблука і відрізняються підвищеною місткістю. Танкер обладнаний гібридною рушійною установкою, що включає парову турбіну і двигуни, які можуть використовувати газ (технологія STaGE), що покращує екологічні характеристики судна.

Група компаній Nippon Yusen Kabushiki Kaisha (NYK Line), головний офіс якої розташований в Токіо, спеціалізується в міжнародній логістиці, морських перевезеннях, круїзному бізнесі, операціях терміналів, управлінні нерухомістю та ін. операціях. На кінець березня 2018 року група NYK володіла і управляла флотом з 755 різних суден. У складі морського флоту групи 361 суховантажне судно (типорозмірів Capesize, Panamax, Handysize), 42 судна для перевезення деревної тріски, 119 морських суден-автовозів, 95 контейнеровозів (включаючи напів-контейнеровози), 65 танкерів, 29 ЗПГ-танкерів (без урахування суден, що належать філіям) та 44 інших судна (багатофункціональні судна і круїзний лайнер).

Загальний тоннаж всього флоту становить 61,2 млн. тонн. Персонал групи становить близько 36 тис. співробітників по всьому світу. NYK має регіональні представництва в Лондоні, Нью-Йорку, Сінгапурі, Гонконгу і Сан-Паулу. Має в управлінні термінали, склади та логістичні хаби в Азії, Європі та Північній Америці.

Recommended Posts
Запитати

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search