MOL розробила систему аналізу стану швартового каната

 In Закордонні новини, Морські новини

Японська судноплавна компанія Mitsui O.S.K. Lines (MOL) запускає демонстраційні випробування системи моніторингу швартових канатів, оснащених вбудованими датчиками. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Візуальні огляди не завжди дозволяють виявити пошкодження або знос швартових канатів, що може привести до аварій і виходу з ладу портового обладнання, споруд і суден. Для вирішення цієї проблеми MOL, Teijin Limited і Tesac Corporation розробили систему аналізу стану швартового каната з вбудованим датчиком, яка дозволяє екіпажу швидко визначати натяг і міцність каната. Крім того, канат виготовлений з особливих, зберігаючих форму волокон, розроблених Teijin », – сказано в повідомленні.

Випробування пройдуть на суховантажі Cedros. За результатами тестів MOL планує впровадити систему моніторингу швартових канатів для підвищення безпеки вантажно-розвантажувальних робіт в порту і на борту суден.

MOL (штаб-квартира – Токіо) – транспортно-логістична група, яка керує однією з найбільших і найбільш диверсифікованих мереж щотижневих лінійних і логістичних сервісів по всьому світу. Діючий флот групи включає 795 суден різного призначення загальним дедвейтом 57,235 млн т. Персонал судноплавної компанії – 975 співробітників, загальна чисельність штату групи – 10 832 співробітників.

Recommended Posts
Запитати

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search