Maersk запустив платформу електронного митного декларування

 In Закордонні новини, Морські новини

Найбільша в світі контейнерна лінія Maersk запустила онлайн-платформу, яка пропонує сервіс електронного митного декларування імпорту та експорту в семи європейських країнах: Німеччині, Франції, Данії, Нідерландах, Польщі, Великобританії та Іспанії.

Згідно із заявою перевізника, до кінця 2019 року він має намір надавати цю послугу по всьому світу.

Коментуючи новий сервіс, комерційний директор A.P. Moller-Maersk Вінсент Клерк зазначив, що він дозволяє компанії своєчасно і ефективно обробляти експортні та імпортні декларації для клієнтів, гарантуючи їм повну відповідність всім вимогам національних законодавств. Клерк зазначив, що Maersk економить своїм клієнтам час, гроші і позбавляє їх від головного болю, скорочуючи кількість посередників, з якими вони мають справу, з трьох або чотирьох до одного.

Попередньо Maersk протягом 2 років тестував роботу платформи в Німеччині.

Датська транспортно-логістична компанія A.P. Moeller-Maersk A / S і американський виробник програмного забезпечення IBM в серпні 2018 року оголосили про запуск блокчейн-платформи TradeLens для відстеження вантажів. Учасниками платформи є більше 90 компаній і організацій, в тому числі оператори великих терміналів – PSA Singapore, International Container Terminal Services Inc, Patrick Terminals, Modern Terminals, Port of Halifax, Port of Rotterdam, Port of Bilbao, PortConnect, PortBase і Holt Logistics, а також митні органи Нідерландів, Саудівської Аравії, Сінгапуру, Австралії і Перу.

A.P. Moller-Maersk Group (штаб-квартира – Копенгаген) – інтегрований транспортно-логістичний холдинг, до складу якого входять найбільша судноплавна лінія світу Maersk Line, оператор контейнерних терміналів APM Terminals, компанії логістичного та виробничого секторів. Корпорація представлена в 130 країнах. Штат – близько 90 тис. співробітників. Компанія в 2018 році збільшила виручку в порівнянні з 2017 роком на 26% – до $ 39 млрд. Чистий прибуток склав $ 3,2 млрд проти чистого збитку $ 1,2 млрд роком раніше.

Recommended Posts
Запитати

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search