Fincantieri побудує круїзне судно класу «ультра-люкс» для Regent Seven Seas Cruises

 In Закордонні новини, Морські новини

Найбільша суднобудівна група Італії Fincantieri і американська група компаній Norwegian Cruise Line Holdings Ltd. підписали контракт на будівництво нового круїзного судна найвищого класу комфортності. Судно буде передано в експлуатацію круїзному бренду Regent Seven Seas Cruises в 2023 році. Як повідомляється в прес-релізі італійського суднобудівника, вартість контракту становить близько 474 млн євро.

Нове судно буде будуватися за проектом судна Seven Seas Explorer, яке було введено в експлуатацію 2016 році, і судна Seven Seas Splendor, яке планується передати замовнику в 2020 році.

Судно тоннажем 54 тис. тонн буде перевозити до 750 пасажирів. Воно стане шостим в складі флоту Regent Seven Seas Cruises судном класу «ультра-люкс». Як і всі попередні судна цього проекту, воно буде побудовано з використанням новітніх технологій захисту навколишнього середовища.

Група Norwegian Cruise Line Holdings (NCL Group) є однією з найвідоміших круїзних компаній. Крім Regent Seven Seas Cruises група керує круїзним брендом Norwegian Cruise Line, для якого Fincantieri розробляє проект нового класу суден Leonardo. Шість судів цієї серії будуть передані в період між 2022 і 2027 роками. Для іншої компанії Oceania Cruises, в 2022-2025 рр. будуть передані два круїзні лайнери нового покоління, перші в новому класі Allura. Крім того, на генуезькії верфі Fincantieri Sestri Ponente були побудовані Marina і Riviera, які передані замовнику в 2011 і 2012 роках.

Fincantieri є однією з найбільших в світі суднобудівних груп, основу якої було покладено 230 років тому. Всього компанія побудувала понад 7 тис. суден. Fincantieri спеціалізується в будівництві круїзних суден, а також приймає замовлення на військово-морські судна, круїзні пороми, мега-яхти й спеціальні судна. Також, верфі групи виконують контракти з судноремонту та конверсії морських суден. C 1990 року Fincantieri побудувала 87 круїзних суден (64 – з 2002 року). До групи Fincantieri входять 20 верфей, дочірніх компаній, розташованих на чотирьох континентах (Італія, Норвегія, Румунія, В’єтнам, США, Бразилія та ін.) з числом співробітників близько 19 тис. чоловік. У портфелі замовлень групи – 106 різних суден.

Recommended Posts
Запитати

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search