DP World купила велику європейську транспортно-логістичну компанію P & O Ferries

 In Закордонні новини, Морські новини

DP World PLC оголосив про придбання холдингової компанії P & O Ferries і P & O Ferrymasters (разом P & O Ferries). Вартість угоди становить 322 млн фунтів-стерлінгів ($ 421 млн), що означає оціночний мультиплікатор підприємства / EBITDA за 2017 рік на рівні 6,1х, йдеться в повідомленні міжнародного портового оператора.

P & O Ferries є європейською інтегрованою логістичною компанією, пороми якої обслуговують найбільші лінії з перевезення Ro-Ro вантажів, а P & O Ferrymasters – найбільшим європейським постачальником транспортних і логістичних послуг. P & O Ferries управляє флотом з 21 судна на каботажних маршрутах, Північному і Ірландському морі, що заходить в 11 портів. P & O Ferrymasters надає рішення по ланцюжку поставок в 19 європейських хабах. P & O Ferries обробляє понад 2,5 млн одиниць Ro-Ro вантажів на рік, що дає близько 75% від виручки групи. За 2017 рік доходи P & O Ferries склали 1.1 млрд. Фунтів-стерлінгів ($ 1,4 млрд) і EBITDA – 100 млн фунтів ($ 131 млн).

Угода повинна пройти всі процедури узгодження і схвалення контролюючими органами і за планами буде закрита в першій половині 2019 року. Також DP World повинна виконати відповідні вимоги ринкових правил 3.5.3. регулятора – Управління фінансового контролю Дубая (DFSA).

DP World (Дубай, ОАЕ) є одним з лідируючих міжнародних операторів морських терміналів і постачальник логістичних та інших послуг. Активи DP World включають більше 78 діючих морських терміналів в портах на шести континентах, включаючи запущені проекти з будівництва терміналів в Індії, Африці і на Близькому Сході. Портовий оператор спеціалізується на перевалці контейнерів, цей бізнес дає більш 3/4 доходів DP World. Після завершення проектів з будівництва і розширення потужностей сукупний вантажообіг терміналів DP World до 2020 року може скласти більше 100 млн TEUs.

Recommended Posts
Запитати

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search