Адміністрація Суецького каналу продовжує до кінця 2019 року знижені ставки збору з суховантажних суден

 In Закордонні новини, Морські новини

Адміністрація Суецького каналу (SCA), з метою підвищення конкурентоспроможності та привабливості судноплавної артерії і беручи до уваги зміни на світовому ринку судноплавства і в світовій економіці, прийняла рішення продовжити дію циркуляра №3/2018 про знижку, що надається) суховантажним суднам, які проходять через канал (навантаженим або в баласті) і обслуговують маршрути між портами Америки і Азії, аж до кінця 2019 року (з останньою датою відправлення з порту походження 31 грудня 2019 роки), говориться в прес-релізі SCA.

Адміністрація Суецького каналу (SCA), що створена 26 липня 1956 року, є громадською і незалежною юридичною особою. Адміністрація звітує перед прем’єр-міністром Єгипту і володіє всіма повноваженнями, необхідними для управління каналом, в своїй діяльності не обмежена законами і нормативами уряду. SCA займається управлінням операціями каналу, його експлуатацією та розвитком. До прерогативи адміністрації відносяться прийняття та дотримання правил транзиту суден через канал, інших правил і нормативів, що забезпечують безперебійне функціонування Суецького каналу.

Суецький канал є найважливішою міжнародною судноплавною артерією. Штучний канал, що перетинає з півночі на південь Суецький перешийок Єгипту, з’єднує Середземне і Червоне моря. Канал відокремлює африканський континент від Азії, а також забезпечує найкоротший морський шлях між Європою і територіями, що лежать навколо Індійського океану і західної частини Тихого океану.

Recommended Posts
Запитати

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search